LV | RU | EN

 

Записаться к семейному врачу

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārstiPulss 5 Premium
Speciālists Kab. St. P O T C Pk. Se.
Arodveselības un arodslimību ārsti
Alupa Laila (atvaļinājumā 19.08.2019.-01.09.2019.) 304 3 14.30-18.00  09.00-12.30
Bondarenko Eleonora (1, 2) (atvaļinājumā 6.08.2019.-01.09.2019.) 304 3 14.00-19.00 10.00-15.00 09.00-14.00
Ārstu medicīniskā komisija
( autovadītāju un ieroču nēsāšanas medicīniskā komisija)
227 2 14.00-15.00 (3) 15.00-16.00 (3)
Pieņemšana notiek rindas kārtībā 227.kabinetā, slēdzienu var saņemt uzreiz, tajā pašā dienā. Tiek pieņemti visi, kuri ir atnākuši šīs pieņemšanas laikā. Nākot uz komisiju līdzi ir jābūt autovadītāja apliecībai un priekš pirmreizējās komisijas obligāti ir jābūt līdzi personu apliecinošam dokumentam, apmaksa notiek reģistratūrā, pēc komisijas apmeklējuma. Ieroču komisijai jābūt līdzi narkologa un psihiatra slēdzienam, autovadītāju komisijai tas nav nepieciešams. Neveicam pirmstermiņa komisiju.
Deju un kustību terapeits
Kante Linda 411  4 10.00-20.00 (maksas)  16.30-18.00 (maksas) 
Dermatovenerologi
Beķere Dace 319 3 15.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
Borkoveca Inna 319 3 15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
Ezeriņa Anete 319 3 14.00-15.00 (NVD)
15.00-18.00 (maksas)
Lukjanovs Igors 319 3 09.00-09.30 (NVD)
09.30-11.00 (maksas)
Vīgante Alise 319 3 09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
Endokrinologi
Rezgale Inga 303 3 14.00-17.00 (NVD) 12.00-16.00 (NVD.) 08.00-12.00 (NVD) 08.00-12.00 (NVD) 08.00-12.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas) 16.00-18.00 (maksas) 12.00-14.00 (maksas) 12.00-14.00 (maksas) 12.00-13.00 (maksas)
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
310 3 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-18.00
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti
Pulveris Jānis 310 3 15.00-18.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas) 12.00-13.00 (maksas) 12.00-13.00 (maksas)
Rjabikova Alisa 310 3 16.30-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
Fizioterapeiti
Baumeistere Krista 403 4 14.00-20.00 (NVD)
Kante Linda  411 4 09.00-10.00 (NVD) 13.00-16.30 (NVD)
10.00-20.00 (maksas)  16.30-18.00 (maksas)  
Isakoviča Marina 403, 411 4 10.00-11.00 (NVD) (411.kab.) 10.00-11.00 (NVD) (411.kab.)
11.00-14.30 (maksas) (411.kab.) 11.00-13.00 (maksas)(411.kab.)
14.30-15.30 (NVD)(403.kab.) 15.00-19.00 (maksas)(411.kab,)
15.30-19.00 (maksas) (403.maksas)
Veinberga Inga 403 4 10.00-11.00 (NVD) 10.00-11.00 (NVD) 14.00-15.00 (NVD)
11.00-18.00 (maksas)  11.00-18.30 (maksas) 15.00-18.00 (maksas)
Vēvere Annija 404 4 09.00-17.00 (NVD) 09.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)  17.00-18.00 (maksas) 
Gastroenterologi
Zikmane Lūcija (1) 217 2 09.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
Ginekologi
Čaligava Aida 215 2 13.40-16.40 (NVD) 08.00-11.00 (NVD) 08.00-11.15 (maksas) 13.40-16.40 (NVD) 08.00-11.00 (NVD)
16.40-19.40 (maksas) 11.00-14.00 (maksas) 16.40-19.40 (maksas) 11.00-14.00 (maksas)
Elksne Karlīna 215 2 (ilgstošā prombūtnē)
Lapidus Jurijs (USG 218.kab.) (5) 215 2 16.00-18.00 (NVD) 15.00-19.00 (NVD) 16.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas) 18.00-20.00 (maksas)
Pšeņičnaja Tatjana 217 2 08.00-11.20 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 08.00-11.20 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 10.00-12.00 (NVD)
11.20-14.00 (maksas) 16.00-19.00 (maksas) 11.20-14.00 (maksas) 13.00-14.00 (maksas) 16.00-18.00 (maksas) 12.00-14.00 (maksas)
Rozenblite Jeļena 219 2 14.00-17.00 (NVD) 08.00-11.00 (NVD) 08.00-11.00 (NVD) 14.00-17.00 (NVD)
17.00-20.00 (maksas) 11.00-14.00 (maksas) 11.00-14.00 (maksas) 17.00-19.00 (maksas)
Spodareva-Burjaka Marta 219 2 16.00-18.00 (NVD) 16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas) 18.00-19.00 (maksas)
Homeopāti
Zeltiņa Inta (1) 107 1 12.00-13.30
Kardiologi
Brice Vineta (6) 104 1 09.00-10.40(NVD) 09.00-10.40 (NVD)
10.40-13.00 (maksas) 10.40-13.20 (maksas)
Vestmane Vita 107 1 10.00-15.00 (maksas)
Zitmane Vita 107 1 10.00-11.00 (NVD) / 11.00-12.00 (maksas) 14.00-16.00 (NVD) / 16.00-17.30 (maksas)
Ķirurgi
Kagans Boriss 210 2 08.30-10.30 (NVD) 08.30-09.30 (NVD) 08.30-10.30 (NVD)
10.30-13.00 (maksas) 09.30-10.30 (maksas) 10.30-12.00 (maksas)
Liniņa Lidija 210 2 14.00-16.00 (NVD) 14.00-15.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas) 15.00-16.00 (maksas)
Mukāns Maksims 210 2 Katra mēneša III:
16.00-17.30 (NVD)
17.30-18.00 (maksas)
Ribinskis Roberts 210 2 11.00-12.30 (NVD) 09.00-11.00 (NVD) 13.00-15.00 (NVD)
12.30-14.30 (maksas) 11.00-14.00 (maksas) 15.00-18.00 (maksas) 
Masieri
Jēkabsone Vineta (1) 410 4 08.00 - 16.00 12.00-19.00 10.00-13.00 12.00-19.00 10.00-13.00
Lode Linda (1) 410A 4 08.00-16.00 2
Neiroķirurgs
Spinga Uģis 210 2 15.00-16.00 (NVD)
16.00-18.20 (maksas)
Neirologi
Ieviņa Renija 305 3 ilgstošā prombūtnē
Neroba Tatjana 305 3 08.00-10.00 (NVD) 12.00-14.00 (maksas) 8.00-10.00 (NVD) 09.00-11.30 (NVD)
10.00-14.00 (maksas) 15.00-17.00 (NVD) 10.00-14.00 (maksas) 11.30-14.00 (maksas)
17.00-18.00 (maksas)
Svirska Larisa 305 3 16.30-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
Vanaga Eva 305 3 17.00-19.00 (NVD) 17.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas)
Oftalmologi
Dorošenko Svetlana 315 3 08.00-11.00 (NVD) 08.00-11.00 (NVD) 14.00-17.20 (NVD)
11.00-13.40(maksas) 11.00-13.40 (maksas) 17.20-19.40 (maksas)
Dručka Eva 313 3 11.00-14.00 (NVD)
14.00-19.00 (maksas)
Korņilova Irina (9) 315 3 08.30-11.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD)
11.00-12.50 (maksas) 16.00-18.00 (maksas) 16.00-18.00 (maksas) 
Lietuviete Dace 315 3 (pieņem meneša pēdejā otrdienā)
08.30-11.30 (NVD)
11.30-16.00 (maksas)
Osinovecs Sergejs 315 3 08.00-10.00 (NVD) 15.00-16.00 (NVD) 08.00-10.00 (NVD) 08.00-10.00 (NVD) (katra II, IV) 08.00-13.00 (NVD) 10.00-13.00 (maksas)
10.00-13.00 (maksas) 16.00-19.40 (maksas) 10.00-13.00 (maksas) 10.00-13.00 (maksas)
Piķe Oksana 315 3 ( katra mēneša I, II, III) 10.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
Šepetiene Svetlana 314 3 15.30-16.30 (NVD) 15.00-17.00 (NVD)
16.30-19.00 (maksas) 17.00-19.00 (maksas)
Šmalija Marina (9) 315 3 14.00-17.00 (NVD) 08.30-11.30 (NVD)
17.00-19.00 (maksas) 11.30-13.30 (maksas) 
Šumane Jana (9) 315 3 14.00-17.00 (NVD) 08.00-09.00 (NVD) 08.30-09.30 (NVD)
17.00-19.00 (maksas) 09.00-14.00 (maksas) 09.30-13.00 (maksas)
Otolaringologi
Čučujeva Irina (10) 311 3 08.00-10.40(NVD) 09.00-11.00 (NVD) 08.00-10.40 (NVD) 10.00-12.00 (NVD) 08.00-10.40(NVD)
10.40-13.00(maksas) 11.00-15.00 (maksas) 10.40-14.00 (maksas) 12.00-16.00 (maksas) 10.40-13.00(maksas)
Grava Lāsma 311 3 ilgstošā prombūtnē
Ivane Ilze 311 3 16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
Ieviņa Marta 311 3 13.00-16.00 (NVD)
16.00-17.00 (maksas)
Kondratiško Jekaterina (9) 311 3 14.40-15.40 (NVD)
15.40-17.00 (maksas)
Pulmonologi
Dirveika Inga 107 1 15.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
Procedūru un vakcinācijas kabinets
221 2 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
14.30-19.00 14.30-19.00 14.30-19.00 14.30-19.00 14.30-19.00 (no 24.07.-06.08.2019. līdz plkst. 16:00)
Proktologi
Kaļķis Ivars (7) 210 2 15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
Putniņa Baiba (7) 208 2 16.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
Traumatologi - ortopēdi
Simanovičs Edvīns 210 2 09.00-11.00 (NVD)
11.00-12.00 (maksas)
Urologi
Filins Jurijs 208 2 08.00-09.30 (NVD)
09.30-10.15 (maksas)
Meniss Mihails 208 2 16.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
Uztura speciālisti
Kaplane Marina 310 3 15.30-19.30 (maksas)
1 - tikai maksas pakalpojumi
2 - ar pierakstu
3 - bez pieraksta
4 - ārstnieciskā vingrošana
5 - grūtnieces nepieņem
6 - bērni no 2 g.v.
7 - ķirurgs-proktologs
8 - arī manuālais terapeits
9 - pieņem arī bērnus
10 - pieņem skolas vecuma bērnus
*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Aknu elastogrāfija
Kudiņa Skaidrīte (1) 114 1  10.00-12.00 09.00-11.00 09.00-11.00
Audiometrija
311a 3 12.00-14.00 08.00-12.00 12.00-14.00 08.00-12.00 12.00-14.00
Centrālās laboratorijas filiāle
Analīzes 1.stāvs 07.30-19.30 07.30-19.30 07.30-19.30 07.30-19.30 07.30-19.30 09.00-14.00
Doplerogrāfija
Antoņuka Gaļina (2) 114 1 09,00-13.00 (NVD)
14.40-17.20 (maksas)
Iļjina Tamāra (2) 114 1 12.40-15.20 (NVD)
15.20-18.00 (maksas)
Lukincovs Sergejs (3) 114 1 ilgstošā prombūtnē
Šorins Dmitrijs (2, 3) 114a 1 08.00-10.00 (NVD) 13.20-15.00 (NVD)
10.00-11.20 (maksas) 15.00-16.20 (maksas)
Ehokardiogrāfija
Brice Vineta (4) 104 1 09.00-10.40 (NVD) 09.00-10.40 (NVD)
10.40-13.00 (maksas) 10.40-13.20 (maksas)
Elektrokardiogrāfija (EKG)
106 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-15.00 11.00-19.00 09.00-15.00
Holtera monitorēšana/24h asinsspiediena mērīšana
106 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-15.00 11.00-19.00 09.00-15.00
Mammogrāfija
114 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00
Neirometrija
114a 1 14.00-17.00  09.00-13.00 14.30-17.00 09.00-13.00
Neirosonoloģiska izmeklēšana
Antoņuka Gaļina (2) 114 1 09.00-13.00 (NVD)
14.40-17.20 (maksas)
Iļjina Tamāra (2) 114 1 13.00-16.00 (NVD) 12.30-15.30 (NVD)
16.00-19.00 (maksas) 15.30-19.00 (maksas)
Šorins Dmitrijs (2, 3) 114 1 08.00-09.45 (NVD)
09.45-11.30 (maksas)
Osteodensitometrija (DEXA)
114 1 08.00-19.00 5
Rentgenogrāfija
114 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00
Spirogrāfija (1)
106 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-15.00 11.00-19.00 09.00-15.00
Ultrasonogrāfija
Iļjina Tamāra (6) 104 1 09.00-10.00 (NVD) 15.30-16.30 (NVD)
10.00-15.00 (maksas) 16.30-18.00 (maksas) 
Kudiņa Skaidrīte (7) 114 1 09.00-10.00 (NVD) 09.00-10.00 (NVD) 09.00-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas) 10.00-13.00 (maksas) 10.00-13.00 (maksas)
Kudiņa Skaidrīte (8) 104 1 10.30-12.30 (NVD) 10.00-12.30 (NVD)
12.30-15.15 (maksas) 12.30-15.00 (maksas)
Omeļčenko Aleksandrs 104 1 14.00-16.00 (NVD)
16.00-19.00 (maksas)
Volohova Tatjana (9, 1) 114 1 10.00-14.00 (maksas) 
Žuravļovs Sergejs (10, 11, 12) 104 1 16.00-17.30 (NVD) 16.00-17.30 (NVD)
17.30-18.30 (maksas) 17.30-18.30 (maksas)
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Čaligava Aida 218 2 11.15-11.45 (NVD)
11.30-13.30 (maksas) 11.45-13.00 (maksas)
Elksne Karlīne 218 2 ilgstošā prombūtnē
Lapidus Jurijs (konsultācijas 215. kab) 218 2 16.00-18.00 (NVD) 15.00-19.00 (NVD) 16.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas) 18.00-20.00 (maksas)
Pšeņičnaja Tatjana (13) 218 2 12.30-13.00 (NVD) 08.00-09.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas) 18.00-19.00 (maksas) 09.00-09.30 (maksas)
Rozenblite Jeļena (13) 218 2 14.00-15.15 (NVD) 14.00-16.00 (maksas)
15.15-17.00 (maksas)
Spodareva-Burjaka Marta 219 2 16.00-18.00 (NVD) 16.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas) 18.00-19.00 (maksas)
1 - tikai maksas pakalpojumi
2 - galvas un kakla asinsvadi
3 - roku un kāju asinsvadi
4 - bērni no 2 g.v.
5 - pēc pieraksta. Pieraksts pa tālr.27006001
6 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG
7 - vēdera dobuma orgāni, urīnceļi
8 - Vairogdziedzeris, vēdera dobuma orgāni, urīnceļi
9 - Mīkstie audi un locītavas
10 - Vairogdziedzeris, vēdera dobuma orgāni, nieres, artērijas
11 - Piena dziedzeru ultrasonogrāfija
12 - Transrektāla prostatas USG
13 - pieņem arī grūtnieces
*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Dežūrārsti
Gončarova Larisa 226 2 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 09.00-15.00
Siliņš Andris 103 1 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
10.00-14.00 (1) 14.00-18.00 (1) 10.00-14.00 (1) 14.00-18.00 (1) 14.00-18.00 (1)
Ģimenes ārsti
Grašs Aleksandrs (pieņem arī Dr. Ritas Draškas pacientus) 201 2 09.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 09.00-14.00 14.00-18.00
09.00-10.00 (2) 14.00-15.00 (2) 08.00-09.00 (2) 9.00-10.00 (2) 14.00-15.00 (2)
Ģimenes ārsti (Privātprakse) (3)
Āboliņa Ilze 302 3 10.00-14.00 14.00-17.00 10.00-14.00 15.00-18.00 09.00-13.00
09.00-10.00 (2) 17.00-19.00 (2) 09.00-10.00 (2) 14.00-15.00 (2) 08.00-09.00 (2)
Aganova Regīna 225 2 15.00-20.00 08.00-13.00 15.00-20.00 09.00-14.00 09.00-14.00
19.00-20.00 (2) 12.00-13.00 (2) 19.00-20.00 (2) 13.00-14.00 (2) 13.00-14.00 (2)
Aide Anita 205 2 08.00-13.00 15.00-19.00 09.00-14.00 15.00-19.00 09.00-13.00
11.00-12.00 (2) 17.00-18.00 (2) 11.00-12.00 (2) 17.00-18.00 (2) 11.00-12.00 (2)
Beijere Liga 204 2 09.00-12.00 15.00-18.00 09.00-13.00 15.00-18.00 08.00-11.00
12.00-13.00 (2) 18.00-19.00 (2) 12.00-13.00 (2) 18.00-19.00 (2) 11.00-12.00 (2)
Berkoviča Irina 321 3 08.00-12.00 16.00-19.00 08.00-12.00 16.00-19.00 08.00-12.00
12.00-13.00 (2) 15.00-16.00 (2) 12.00-13.00 (2) 15.00-16.00 (2) 08.00-09.00 (2)
Čurilova Tatjana 224 2 15.00-19.00 10.00-14.00 14.00-18.00 14.00-18.00 08.00-12.00
16.00-17.00 (2) 13.00-14.00 (2) 16.00-17.00 (2) 16.00-17.00 (2) 11.00-12.00 (2)
Farafonova Marina 220 2 15.00-18.00 08.00-12.00 15.00-18.00 09.00-12.00 09.00-12.00
18.00-19.00 (2) 12.00-13.00 (2) 18.00-19.00 (2) 12.00-13.00 (2) 12.00-13.00 (2)
Gončarova Larisa 226 2 08.00-12.00 14.00-18.00 12.00-17.00 14.00-19.00 08.00-12.00
12.00-13.00 (2) 18.00-19.00 (2) 16.00-17.00 (2) 18.00-19.00 (2) 12.00-13.00 (2)
Gulbe Jolanta 206 2 15.00-16.00 (2) 09.00-10.00 (2) 17.00-18.00 (2) 13.00-14.00 (2) 08.00-9.00 (2)
Pieraksts pa tālr.: 29413266 (prakses darba laikā) 11.00-19.00 (3) 09.00-17.00 (3) 11.00-19.00 (3) 10.00-18.00 (3) 08.00-16.00 (3)
15.00-19.00 (4) 10.00-13.00 (4) 14.00-17.00 (4) 10.00-13.00 (4) 09.00-12.00 (4)
Ķirsone Marita 207 2 09.00-13.00 14.00-19.00 10.00-14.00 14.00-18.00 08.00-12.00
Pieraksts pa tālr.: 27793228 (prakses darba laikā) 12.00-13.00 (2) 14.00-15.00 (2) 13.00-14.00 (2) 14.00-15.00 (2) 11.00-12.00 (2)
Latkovska Ingrīda 223 2 16.00-19.00 09.00-12.00 16.00-19.00 13.00-16.00 10.00-12.00
15.00-16.00 (2) 12.00-13.00 (2) 15.00-16.00 (2) 12.00-13.00 (2) 08.00-09.00 (2)
Pavāre Larisa 317 3 08.00-11.00 15.00-18.00 08.00-11.00 15.00-18.00 09.00-12.00
11.00-12.00 (2) 18.00-19.00 (2) 11.00-12.00 (2) 18.00-19.00 (2) 08.00-9.00 (2)
Pīļeņģe Māra 306 3 08.00-14.00 10.00-11.00 08.00-14.00 12.00-19.00 08.00-15.00
10.00-11.00 (2) 10.00-11.00 (2) 10.00-11.00 (2) 13.00-14.00 (2) 10.00-11.00 (2)
Šarna Vizma 318 3 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-13.00
11.00-12.00 (2) 17.00-18.00 (2) 11.00-12.00 (2) 17.00-18.00 (2) 11.00-12.00 (2)
Žuka Jeļena 417 4 09.00-13.00 08.00-12.00 10.00-14.00 08.00-12.00 15.00-19.00
12.00-13.00 (2) 11.00-12.00 (2) 13.00-14.00 (2) 11.00-12.00 (2) 18.00-19.00 (2)
Primārās aprūpes ārsti - internisti
Kotikova Ludmila 310 3 11.00-19.00 08.00-16.00 11.00-19.00 08.00-16.00 08.00-16.00
14.00-15.00 (2) 12.00-13.00 (2) 14.00-15.00 (2) 12.00-13.00 (2) 12.00-13.00 (2)
15.00-19.00 (4) 8.00-12.00 (4) 14.00-19.00 (4) 08.00-12.00 (4) 08.00-12.00 (4)
1 - sanitāro grāmatiņu noformēšana
2 - akūtā stunda
3 - privātprakses
3 - privātprakses
Maksas pakalpojumi Kab. St. P. O. T. C. Pk. Se.
Dermatovenerologs
Sidhoma Elga 421 4 09.00-12.00
Elektromiogrāfijas speciāliste
Kļaviņa Ilze 422 4 08.20-15.00 08.20-09.20 (NVD) 10.00-17.00 08.20-15.00
09.20-15.00
Endokrinologs
Rezgale Inga 420 4 13.00-14.00
Flebologs
Moisejenko Vjačeslavs 424 4 16.00-19.00
(flebologs, ultrrasonogrāfijas speciālists)
Gastroenterologs
Danilāns Anatolijs 424 4 09.00-12.00
(katra mēneša I un III)
Lisova Diāna  420 4 17.00-20.00
Ginekologs
Čaligava Aida, ginekoloģe, USG, kolposkopija 421 4 13.00-16.00
Lukojanova Irina, ginekoloģe, dzemdību speciāliste 421 4 08.00-08.30 (NVD)
08.30-13.00 (maksas)
Kardiologs
Brice Vineta (Kardiologs+EKG+EHO) 424 4 13.30-15.30 14.00-15.00
Neiroķirurgs
        
Dimante Dace 421 4 ilgstošā prombūtnē
Neirologs
        
Kalere Inga 420 4 08.00-16.00 (NVD) 14.00-19.50 08.00-15.30 08.00-14.40 08.00-15.30
Keris Valdis 424 4 17.00-19.00
Zablocka Larisa(neirologs+ Duplex) 424 4 15.00-18.00
Proktologs - ķirurgs
Putniņa Baiba (proktologs, rektoskopija) 421 4 18.00-20.00
Psihiatrs
Mihailova Ina 421 4 08.00-12.00
(katra mēneša III)
Reimatologs
Toločko Kristina 422 4 ilgstošā prombūtnē
Traumologs - ortopēds
Visams Rafaels (Wissam Raphael) 424 4 16.30-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
Urologs
Filins Jurijs (urologs, cistoskopija) 421 4 10.30-12.30
Ultrasonogrāfija
Apeine Inese 424 4 09.00-14.00
Iļjina Tamāra (Duplex, USG) 424 4 09.00-13.00
Omeļčenko Aleksandrs 424 4 10.00-14.40
Žuravļovs Sergejs (USG: vēders, krūtis, prostata, duplex) 424 4 16.00-18.30
Zablocka Larisa(neirologs+ Duplex) 424 4 15.00-18.00