LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

 

Speciālisti
SpeciālistsKab.St.POTCPk.Se.

 

Arodveselības un arodslimību ārsti

 

Bondarenko Eleonora 1 2 304 3   14.00-19.00 10.00-15.00 09.00-14.00    
Fiļinceva Tatjana 1 304 3 09.00-13.00          
Timošenkovs Oļegs 1 304 3         10.00-14.00  

 

Ārstu medicīniskā komisija

 

  227 2   14.00-15.00 3   15.00-16.00 3    

 

Deju un kustību terapeits

Kante Linda                

 

Dermatovenerologi

 

Ezeriņa Anete 319 3   14.00-15.00 (NVD) /15.00-18.00 (maksas)        
Lukjanovs Igors 319 3   09.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
       

 

Endokrinologi

 

Rezgale Inga 303 3 14.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
12.00-16.00 (NVD.)
16.00-18.00 (maksas)
08.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
08.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
08.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas)
 

 

Fizikālās medicīnas procedūru kabinets

 

  310 3 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-18.00  

 

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti

 

Pulveris Jānis 310 3   08.00-10.00 (NVD)
10.00-14.00 (maksas)
13.00-14.30 (NVD)
14.30-16.00 (maksas)
 08.00-10.00 (NVD) 
10.00-14.00 (maksas)
   

 

Fizioterapeiti

 

Blūma Beāte 403
404
411
4 12.00-13.00 (NVD) (411.kab.)
13.00-16.30 (maksas) (411.kab.)
16.30-17.30 (NVD) (404.kab.)
17.30-21.00 (maksas) (404. kab.)
13.30-14.30 (NVD) (404.kab.)
14.30-21.00 (maksas) (404.kab.)
11.00-12.00 (NVD)
(403.kab.)
12.00-19.00 (maksas) (403.kab.) 
11.00-12.00 (NVD) (411. kab.)
12.00-21.00 (maksas) (411.kab)
   
Kante Linda
 411 4   09.00-10.00 (NVD)
10.00-20.00 (maksas) 
  16.30-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)  
   
Isakoviča Marina 404, 411 4 09.00-19.00 (404.kab.)  

09.00-19.00 (404.kab.)

  10.00-15.00 (411.kab., katra otrā)  
Veinberga Inga 403 4       14.00-14.30 (NVD)
14.30-18.00 (maksas)
15.30-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
 

 

Gastroenterologi

 

Zikmane Lūcija 1 217 2   10.00-14.00 (NVD)    09.00-11.00 (NVD)
11.00-13.00 (maksas)
   

 

Ginekologi

 

Čaligava Aida 208

2

13.40-16.40 (NVD)
16.40-19.40 (maksas)
08.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
12.20-14.20 (NVD
14.20-18.00 (maksas)
(mēneša III)


13.40-16.40 (NVD)
16.40-19.40 (maksas)
08.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
 
Elksne Karlīna 208 2   15.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
       
Lapidus Jurijs (USG 209.kab.) 5 208 2         16.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
 
Pšeņičnaja Tatjana 201 2 08.00-11.00 (NVD) / 11.00-14.00 (maksas) 14.00-16.00 (NVD) / 16.40-19.00 (maksas) 08.00-10.40 (NVD) / 10.40-13.00 (maksas) 14.00-16.00 (NVD) / 16.00-18.00 (maksas) 10.00-12.00 (NVD) / 12.00-14.00 (maksas)  
Rozenblite Jeļena 201 2 14.00-17.00 (NVD) / 17.00-20.00 (maksas) 08.00-11.00 (NVD) / 11.00-14.00 (maksas)   08.00-11.00 (NVD) / 11.00-14.00 (maksas) 14.00-17.00 (NVD) / 17.00-19.00 (maksas)  

 

Homeopāti

 

Zeltiņa Inta 1 403 4     12.00-13.30      

 

Kardiologi

 

Brice Vineta 6

104

1    

09.00-10.40(NVD)
10.40-13.00 (maksas)

 

09.00-10.40 (NVD)
10.40-13.20 (maksas)

 
Vestmane Vita 107 1     10.00-15.00 (maksas)      
Zitmane Vita 107 1   10.00-11.00 (NVD) / 11.00-12.00 (maksas)   14.00-16.00 (NVD) / 16.00-17.30 (maksas)    

 

Ķirurgi

 

Kagans Boriss 216 2 08.30-10.30 (NVD) / 10.30-12.50 (maksas)   08.30-09.30 (NVD) / 09.30-10.30 (maksas)   08.30-10.10 (NVD) / 10.10-11.50 (maksas)  
Kaļķis Ivars 7 216 2       15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
   
Liniņa Lidija 216 2 14.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
14.00-15.00 (NVD)
15.00-16.00 (maksas)
       
Plīkšs Andis 216 2   17.00-18.00 (NVD)
18.00-19.30 (maksas) 
11.00-12.00 (NVD)
12.00-13.30 (maksas)
     
Putniņa Baiba 7 217 2     16.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
     
Ribinskis Roberts 216 2     09.00-11.00 (NVD)
11.00-14.00 (maksas)
13.00-15.00 (NVD)
15.00-18.00 (maksas)
   

 

Masieri

 

Jēkabsone Vineta 1 410A 4 08.00 - 16.00 12.00-19.00   12.00-19.00    
Kokarēvičš Pēteris 1 410A 4     08.30-11.00 08.30-12.00    
Lode Linda 1 410A 4 08.00-16.00 2  


Narkologs


Kolobovs Dmitrijs `319 3     10.00-13.00 (maksas)      

 

Neiroķirurgs

 

Spinga Uģis 216 2     14;00-16.00 (NVD)
16.00-18.30 (maksas)
     

 

Neirologi

 

Neroba Tatjana 305 3 08.00-10.00 (NVD)
10.00-14.00 (maksas)
12.00-14.00 (maksas)
15.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
8.00-10.00 (NVD)
10.00-14.00 (maksas)
09.00-11.30 (NVD)
11.30-14.00 (maksas)
   
Svirska Larisa 305 3     16.30-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
16.30-17.30 (NVD)
17.30-19.00 (maksas)
   

 

Oftalmologi

 

Dorošenko Svetlana 315 3   08.00-11.00 (NVD)
11.00-13.40(maksas)
08.00-11.00 (NVD)
11.00-13.40 (maksas)
14.00-17.20 (NVD)
17.20-19.40 (maksas)
   
Korņilova Irina 9 315 3 08.30-10.50 (NVD)
10.50-12.50 (maksas)
  14.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
     
Lietuviete Dace 315 3   (pieņem meneša pēdejā otrdienā)
08.30-11.30 (NVD)
11.30-16.00 (maksas)
       
Osinovecs Sergejs 315 3 08.00-10.00 (NVD)
10.00-14.00 (maksas)
15.00-16.00 (NVD)
16.00-20.00 (maksas)
  08.00-10.00 (NVD)
10.00-14.00 (maksas)
08.00-13.00 (NVD)  
Šepetiene Svetlana 315 3     15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
     
Šmalija Marina 9 315 3 14.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
      13.00-15.00 (NVD)
15.00-17.00 (maksas)
 
Šumane Jana 9 315 3 14.00-15.00 (NVD)
15.00-19.00 (maksas) (313.kab.)
  08.00-09.00 (NVD)
09.00-14.00 (maksas)
  08.30-09.30 (NVD)
09.30-13.00 (maksas)
 

 

Otolaringologi

 

Čučujeva Irina 10 311 3 08.00-10.40(NVD)
10.40-13.00(maksas)

10.00-12.00(NVD)
12.00-15.00(maksas)

08.00-10.40(NVD)
10.40-13.00(maksas)
11.00-13.00(NVD)
13.00-16.00 (maksas)
08.00-10.40(NVD)
10.40-13.00(maksas)
 
Dambergs Kristaps 311 3       16.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas) 
   
Kondratiško Jekaterina 9 311 3 14.40-15.40 (NVD)
15.40-17.00 (maksas)
         
Vilks Ingus 311 3   15.00-17.20 (NVD)
17.20-18.00 (maksas)
       

 

Pulmonologi

 

Dirveika Inga 107 1     15.00-16.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
     
Kalderovskis Jānis 107 1   13.00-14.00 (NVD)
14.00-16.00 (maksas)
       

 

Procedūru un vakcinācijas kabinets

 

  221 2 08.00-14.00
14.30-19.00
08.00-14.00
14.30-19.00
08.00-14.00
14.30-19.00
08.00-14.00
14.30-19.00
08.00-14.00
14.30-19.00
 

 

Proktologi

 

Kaļķis Ivars 7 216 2       15.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
   
Putniņa Baiba 7 217 2   16.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
       

 

Sanitāro grāmatiņu noformēšana

 

  227a 2 10.00-14.00 14.00-18.00 10.00-14.00 14.00-18.00 14.00-18.00  

 

Traumatologi - ortopēdi

 

Simanovičs Edvīns 216 2   09.00-10.30 (NVD)
10.30-12.00 (maksas)
       

 

Urologi

 

Filins Jurijs 217 2         08.00-09.30 (NVD)
09.30-10.15 (maksas)
 
Meniss Mihails 217 2     16.00-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
     

 

Uztura speciālisti

 

Kaplane Marina 1 107
420
1
4
09.00-13.00 (107.kab.)   16.00-19.00
(420.kab.)
     

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - ar pierakstu

3 - bez pieraksta

4 - ārstnieciskā vingrošana

5 - grūtnieces nepieņem

6 - bērni no 2 g.v.

7 - ķirurgs-proktologs

8 - arī manuālais terapeits

9 - pieņem arī bērnus

10 - pieņem skolas vecuma bērnus

*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests

Diagnostika un ārstēšana
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Aknu elastogrāfija

 

Kudiņa Skaidrīte 1 114 1     11.00-13.00   11.00-13.00  
Volohova Tatjana 1 114 1     15.30-17.30      

 

Audiometrija

 

  311a 3 12.00-14.00 08.00-12.00 12.00-14.00 08.00-12.00 12.00-14.00  

 

Centrālās laboratorijas filiāle

 

Analīzes 308 3 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30  

 

Doplerogrāfija

 

Antoņuka Gaļina 2 114a 1       09.00-13.40 (NVD)
14.40-17.20 (maksas)
   
Lukincovs Sergejs 3 114 1   15.00-16.00 (NVD)
16.00-18.30 (maksas)
       
Šorins Dmitrijs 2 3 114a 1   08.00-09.00 (NVD)
09.00-11.30 (maksas)
       

 

Ehokardiogrāfija

 

Brice Vineta 4 104 1     09.00-10.40 (NVD)
10.40-13.00 (maksas)
  09.00-10.40 (NVD)
10.40-13.20 (maksas)
 

 

Elektrokardiogrāfija (EKG)

 

  106 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 09.00-15.00  

 

Holtera monitorēšana/24h asinsspiediena mērīšana

 

  106 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 09.00-15.00  

 

Mammogrāfija

 

  114 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00  

 

Neirometrija

 

1 227a 2       13.30-18.00  09.00-13.00  

 

Neirosonoloģiska izmeklēšana

 

Antoņuka Gaļina 2 114 1       09.00-13.40 14.40-17.20    
Iļjina Tamāra 2 114 1 13.00-16.00 (NVD)
16.00-19.00 (maksas)
         

 

Osteodensitometrija (DEXA)

 

  114 1 08.00-19.00 5  

 

Rentgenogrāfija

 

  114 1 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00  

 

Spirogrāfija

 

  105 1 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 09.00-15.00  

 

Ultrasonogrāfija

 

Iļjina Tamāra 6 104 1 08.00-10.00 (NVD)
10.00-12.00 (maksas)
         
Kudiņa Skaidrīte 7 114 1 09.00-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas)
  09.00-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas)
 

09.00-10.00 (NVD)
10.00-13.00 (maksas)

 
Kudiņa Skaidrīte 8 104 1   10.30-12.30 (NVD)
12.30-15.15 (maksas)
  10.00-12.30 (NVD)
12.30-15.00 (maksas)
   
Plīkšs Andis 104 1     14.00-16.00  (NVD)
16.00-18.00 (maksas)
     
Volohova Tatjana 9 1 114a 1   14.20-17.20 (maksas)        
Žuravļovs Sergejs 10 11 12

104

1

16.00-17.30 (NVD)
17.30-18.30 (maksas)
16.00-17.30 (NVD)
17.30-18.30 (maksas)
       

 

Ultrasonogrāfija ginekoloģijā

 

Čaligava Aida 209 2 11.30-12.30 (NVD)
12.30-13.30 (maksas)
 

11.15 -12.00 (NVD)
10.30-11.15 (maksas)

     
Elksne Karlīne 209 2   15.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
       
Lapidus Jurijs (konsultācijas 208. kab) 209 2         16.00-18.00 (NVD)
18.00-20.00 (maksas)
 
Pšeņičnaja Tatjana 13 209 2   12.30-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
  18.00-19.00 (maksas) 08.00-08.45 (NVD)
08.45-09.45 (maksas)
 
Rozenblite Jeļena 13 209 2   14.00-15.15 (NVD)
15.15-17.00 (maksas)
  14.00-16.00 (maksas)    

 

1 - tikai maksas pakalpojumi

2 - galvas un kakla asinsvadi

3 - roku un kāju asinsvadi

4 - bērni no 2 g.v.

5 - pēc pieraksta. Pieraksts pa tālr.27006001

6 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG

7 - vēdera dobuma orgāni, urīnceļi

8 - Vairogdziedzeris, vēdera dobuma orgāni, urīnceļi

9 - Mīkstie audi un locītavas

10 - Vairogdziedzeris, vēdera dobuma orgāni, nieres, artērijas

11 - Piena dziedzeru ultrasonogrāfija

12 - Transrektāla prostatas USG

13 - pieņem arī grūtnieces

*NVD - apmaksā Nacionālais veselības dienests

Ģimenes ārsti
SpeciālistsKab.St.POTCPkSe

 

Dežūrārsti

 

Siliņš Andris 103 1 15.00-21.00
10.00-14.00 1
15.00-21.00
14.00-18.00 1
15.00-21.00
10.00-14.00 1
15.00-21.00
14.00-18.00 1
15.00-21.00
14.00-18.00 1
09.00-15.00

 

Ģimenes ārsti

 

Grašs Aleksandrs 203 2 08.00-12.00
08.00-09.00 2
14.00-19.00
14.00-15.00 2
09.00-14.00
9.00-10.00 2
09.00-14.00
9.00-10.00 2
14.00-18.00
14.00-15.00 2
 

 

Ģimenes ārsti (Privātprakse) 3

 

Aganova Regīna 225 2 15.00-20.00
19.00-20.00 2
08.00-13.00
12.00-13.00 2
15.00-20.00
19.00-20.00 2
09.00-14.00
13.00-14.00 2
09.00-14.00
13.00-14.00 2
 
Aide Anita 205 2 08.00-13.00
11.00-12.00 2
15.00-19.00
17.00-18.00 2
09.00-14.00
11.00-12.00 2
15.00-19.00
17.00-18.00 2
09.00-13.00
11.00-12.00 2
 
Beijere Liga 204 2 09.00-12.00
12.00-13.00 2
15.00-18.00
18.00-19.00 2
09.00-13.00
12.00-13.00 2
15.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-11.00
11.00-12.00 2
 
Berkoviča Irina 321 3 08.00-12.00
12.00-13.00 2
16.00-19.00
15.00-16.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
16.00-19.00
15.00-16.00 2
08.00-12.00
08.00-09.00 2
 
Čurilova Tatjana 224 2 15.00-19.00
16.00-17.00 2
10.00-14.00
13.00-14.00 2
14.00-18.00
16.00-17.00 2
14.00-18.00
16.00-17.00 2
08.00-12.00
11.00-12.00 2
 
Farafonova Marina 218 2 15.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
15.00-18.00
18.00-19.00 2
09.00-12.00
12.00-13.00 2
09.00-12.00
12.00-13.00 2
 
Gončarova Larisa 226 2 08.00-12.00
12.00-13.00 2
14.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
14.00-19.00
18.00-19.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
 
Gulbe Jolanta 206 2 15.00-16.002
11.00-19.003
15.00-19.004
09.00-10.002
09.00-17.003
10.00-13.004
17.00-18.002
11.00-19.003
14.00-17.004
13.00-14.002
10.00-18.003
10.00-13.004
08.00-9.002
08.00-16.003
09.00-12.004
 
Ķirsone Marita 207 2 09.00-13.00
12.00-13.00 2
14.00-18.00
14.00-15.00 2
14.00-19.00
14.00-15.00 2
09.00-13.00
09.00-10.00 2
08.00-12.00
11.00-12.00 2
 
Latkovska Ingrīda 223 2 16.00-19.00
15.00-16.00 2
09.00-12.00
12.00-13.00 2
16.00-19.00
15.00-16.00 2
13.00-16.00
12.00-13.00 2
10.00-12.00
08.00-09.00 2
 
Pavāre Larisa 317 3 08.00-11.00
11.00-12.00 2
15.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-11.00
11.00-12.00 2
15.00-18.00
18.00-19.00 2
09.00-12.00
08.00-9.00 2
 
Pīļeņģe Māra 306 3 08.00-14.00
10.00-11.00 2
10.00-11.00
10.00-11.00 2
08.00-14.00
10.00-11.00 2
12.00-19.00
13.00-14.00 2
08.00-15.00
10.00-11.00 2
 
Rubene Vita 302 3 09.00-13.00
08.00-9.00 2
14.00-17.00
17.00-18.00 2
09.00-13.00
08.00-9.00 2
14.00-17.00
17.00-19.00 2
09.00-13.00
08.00-9.00 2
 
Šarna Vizma 318 3 08.00-13.00
11.00-12.00 2
14.00-18.00
17.00-18.00 2
08.00-12.00
11.00-12.00 2
15.00-19.00
17.00-18.00 2
08.00-13.00
11.00-12.00 2
 
Žuka Jeļena 417 4 09.00-13.00
12.00-13.00 2
08.00-12.00
11.00-12.00 2
10.00-14.00
13.00-14.00 2
08.00-12.00
11.00-12.00 2
15.00-19.00
18.00-19.00 2
 

 

Primārās aprūpes ārsti - internisti

 

Breusova Valentīna 320 3 08.00-12.00
12.00-13.00 2
14.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
14.00-18.00
18.00-19.00 2
08.00-12.00
12.00-13.00 2
 
Kotikova Ludmila 310 3

11.00-19.00
14.00-15.00 2
15.00-19.00 4

08.00-16.00
12.00-13.00 2
8.00-12.00 4
11.00-19.00
14.00-15.00 2
14.00-19.00 4
8.00-16.00
12.00-13.00 2
8.00-12.00 4
08.00-16.00
12.00-13.00 2
08.00-12.00 4
 

 

1 - sanitāro grāmatiņu noformēšana

2 - akūtā stunda

3 - privātprakses

4 - Ārsta pacientu pieņemšanas laiks

Pulss 5 Premium
maksas pakalpojumi Kab. St. P. O. T. C. Pk. Sestd.

Dermatovenerologs

Sidhoma Elga 421 4     09.00-12.00      
                 

Endokrinologs

Rezgale Inga 420 4         13.00-14.00  

Gastroenterologs

Danilāns Anatolijs 424 4 09.00-12.00
(katra mēneša I un III)
         
Lisova Diāna  420 4 17.00-20.00          

Ginekologs

Baumane-Auza Dita, ginekoloģe, psihosomātikas spec., mākslas terapeite, kolposkopijas izmeklējuma 421 4


08.30-13.00



 
Baumane-Auza Dita, pieņem grūtnieces 421 4   10.00-12.00        
Čaligava Aida, ginekoloģe, USG, kolposkopija 421 4     12.00-15.00
(I, II un IV ned,)
     
Lukojanova Irina, ginekoloģe, dzemdību speciāliste 421 4       09.00-09.30 (NVD)
09.30-12.00 (maksas)
   

Kardiologs

 
Brice Vineta (Kardiologs+EKG+EHO) 424 4     13.30-15.30   14.00-15.00  

Ķirurgs+usg.ved, mīkstie audi

Plīkšs Andis 424 4     08.00-11.00      

Neirologs

        
Kalere Inga 420 4 08.00-15.00
(NVD)
08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00  08.00-15.00 (NVD)    
Keris Valdis 420 4   17.00-19.00        

Proktologs - ķirurgs

Miļčevskis Andrejs 421 4   13.00-16.00        
Putniņa Baiba (proktologs, rektoskopija) 421 4   18.00-20.00        

Psihiatrs

Mihailova Ina 421 4 08.00-12.00
(katra mēneša III)
         

Traumologs - ortopēds

Visams Rafaels (Wissam Raphael) 424 4   16.30-17.00 (NVD)
17.00-19.00 (maksas)
       

Urologs

Filins Jurijs (urologs, cistoskopija) 421 4         10.30-12.30  
                 

Ultrasonogrāfija

Iļjina Tamāra (Duplex, USG) 424 4         09.00-13.00  
Žuravļovs Sergejs (USG: vēders, krūtis, prostata, duplex) 424 4       16.00-18.30    
Zablocka Larisa(neirologs+ Duplex) 424 4 15.00-18.00          

 

 

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti